البته این موضوع کاملا سلیقه ای است

دانلود فیلم هندی ۲۰۲۱ در کمپانی بالیوود به زبان های هندی، اردو و انگلیسی تولید شده اند. سازندگان قصد داشتند این فیلم را در سینماها اکران کنند، اما در نهایت به دلیل شرایط موجود مجبور به انتشار فیلم در سرویس Amazon Prime Video شدند. چنانچه به فیلم های هندی و عاشقانه علاقه دارید اسم فیلم سینمایی هندی ویر و زارا را حتما در لیست خود جای دهید؛ چون یکی از بهترین فیلمهای هندی است. حال وقت آن میباشد که کاربران به سمت سال 2022 رفته و فیلم هندی 2022 را در لیست علاقه مندی های خود قرار دهند.

ماهاویر که نقش او را امیر خان (عامر خان) بازی میکند در حالی که هیچوقت نتوانسته به مدال طلا برسد مجبور میشود از کشتی خداحافظی کند. دختر اول او گیتا کوماری تبدیل به یکی از بهترین کشتیگیرهای هند میشود و در بزرگسالی مدال طلا میگیرد. در نتیجه او تصمیم میگیرد که دو دختر بزرگش را وارد ورزش کشتی کند. او تا جایی پیش میرود که مدال المپیک هم میگیرد و همین باعث میشود که او تبدیل به فردی مغرور و متکبر شود که زندگی زناشوییاش را هم تحت تاثیر قرار میدهد. فیلم سینمایی «دنگل» که در فهرست برترین فیلم هندی قرار میگیرد، براساس زندگی کشتیگیر معروف هندی ماهاویر سینگ پوگات ساخته شده است.

عنوان جذاب بعدی در فهرست فیلم های برتر بالیوود فیلم Taare Zameen Par است که میتواند برترین فیلم هندی درام نام بگیرد. منتقدان نوع روایت و هنرنمایی بازیگران را ستودند و فیلم Drishyam 2 را از فیلم های برتر بالیوود و برترین فیلم هندی سالهای اخیر میدانند. فیلم Pariyerum Perumal یکی از بهترین فیلمهای هندی و حتی برترین فیلم هندی در سالهای اخیر محسوب میشود. خلاصه فیلم : خلاصه ای از احساسات و سفر یک قهرمان تنها است که در محیطی محدود با شانس های طاقت فرسا مبارزه می کند تا همسر و دیگر بدبختان و گروگان های درمانده خود را از خطرات نجات دهد…

فیلم هندی مغول اعظم نیز یکی دیگر از بهترین فیلم های هندی قدیمی تاثیرگذار در سینمای بالیوود بود. جبارسینگ در گذشته خانواده تاکور را قتل عام کرده و دستان تاکور را قطع کرده و از این طریق او را از میدان به در کرده است. سالها بعد او آرزو دارد بتواند به پسرانش آموزش دهد تا تبدیل به کشتیگیرهایی حرفهای شوند. به مرور میرا نیز به کالی علاقهمند میشود و این دو تصمیم میگیرند تا ملاقاتی مشترک با پدران خود داشته باشند و آنان را از رابطه خود با خبر کنند. فیلم هندی سال نو مبارک که از بهترین فیلمهای هندی محسوب میشود، به موضوع انتقام در یک بستر موزیکال و کمدی میپردازد.

دیدگاهتان را بنویسید