آموزش جامع اینستاگرام ( صفر تا صد تمامی ترفند ها ) – Ir.کارینا

شاید تا به حال برایتان بارها پیش آمده باشد که قصد داشته باشید از یک پیج در اینستاگرام دیدن کنید ولی بد از آن که به سختی آن پیج را پیدا کردید شاهد این هستید که آن پیج خصوصی بوده و دیگر قادر به دیدن پست و استوری هایش نیستید مگر این که جز فالوور های ان پیج باشید زیر اگر بدانید پیج هایی که به صورت خصوصی یا بسته هستند برای فالوور هایشان دیگر بسته نیست ولی با وجود غیر از بحث فالو کردن راهکار های دیگری نیز وجود دارد که جدا از برنامه ی اینستاگرام میباشد ینی شما به راحتی با استفاده از چنین برنامه هایی که وجود دارد میتوانید وارد اکانت شخصی یک کاربر شده و حتی به راحتی قادر به دانلود پروفایلش هستید برای این منظور پیشنهاد میکنم ابتدا وارد صفحه ی چگونه وارد پیج خصوصی دیگران شویم وب سایت ما شده و بعد از خواندن این مقاله برنامه هایی که نام برده شده را به راحتی از طریق همین سایت دانلود کرده و وارد اکانت های شخصی در اینستاگرام شوید اگر به دنبال این هستید که چگونه باید وارد یک اکانت یا پیج شخصی شد پیشنهاد میکنیم حتما از این صفحه دیدن کنید.

در این بخش با کلیک روی هر کامنت یا حتی متن اصلی پست (در بالاترین بخش صفحه)، یک نوار جدید به بالای صفحه اضافه میشود که گزینهی Copy در آن به چشم میخورد و با لمس روی آن، متن مورد نظر کپی خواهد شد. یکی از قابلیت های جذاب اینستاگرام تغییر ایمیل یا همینطور شماره ای میباشد که در اینستاگرام وارد کرده ایم تا در صورت حذف اکانت خود بتوانیم آن را به راحتی بازگردانیم این قابلیت را میتوان تغییر یا حتی حذفش کرد کاربران کاربران اینستاگرام هر لحظه که قصد داشته باشند میتوانند این کار را بر روی اکانت خود انجام بدهند همچنین کاربرانی که از نسخه ی تحت وب استفاده میکنند قادر به انجامش نیز هستند به این صورت نیست که فقط برای کاربرانی باشد که از طریق اپلیکیشن وارد اینستاگرام میشوند بلکه برای همه ی کاربران امکانش وجود دارد اگر قصد دارید ایمیل خود را تغییر یا حتی حذفش کنید پیشنهاد میکنم از مقاله ی نحوه ساخت ایمیل اینستاگرام وب سایت کارینا حتما دیدن کنید در این مقاله به صورت ۰ تا ۱۰۰ به این موضوع پرداخته شده است که میتوانید با مراجعه به صفحه ی ذکر شده مقاله ی مورد نظر را مطالعه کنید.

یکی دیگر از بخش های مهم که در مقاله ی آموزش جامع اینستاگرام به ان پرداخته ایم حذف اکانت میباشد اگر به هر دلیل ممکنی دوست داشتید اینستاگرام برای همیشه از زندگی خود پاک کنید میتوانید از امکانای مانند حذف دائم یا حذف موقت استفاده کنید این امر که باید از طریق نسخه وب اینستاگرام صورت بگیرد به ۲ شکل در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پیش از این در این بخش شما میتوانستید در سه حالت Normal , Boomrang و HandsFree فیلمبرداری کنید و آن ها را پست کنید. در صفحه نمایه شما پشت دکمه همبرگر در گوشه بالا سمت راست پنهان شده است. برای ارسال پیام های محوشونده نیز کافی است روی دکمه آبی رنگ دوربین (عکس بالا) لمس کنید و عکس یا ویدیوی مورد نظرتان را بفرستید. جز فالوور های خود قرار دهد تگ کردن برای معرفی افراد در اینستاگرام بسیار کار ساز است سعی کنید حتما برای یک بار هم که شده از این قابلیت جذاب اینستاگرام استفاده کنید. در این بخش میتوانید از دو روش ایمیل و شماره تلفن رمزعبور جدیدی دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید