آموزش جامع اینستاگرام ( صفر تا صد تمامی ترفند ها ) – Ir.کارینا

اگر قصدتان برای تغییر فونت پیجتان محکم است پیشنهاد میکنم از صفحه ی تغییر فونت فارسی اینستاگرام وب سایت ما حتما دیدن کنید در این مقاله روش و راهکار هایی آموزش داده شده است که بتوانید با استفاده از وب سایت و اپلیکشین های مختلف فونت بیو و کل پیجتان را تغییر دهید اگر قصد تغییر فونت دارید هرگز از این صفحه را از دست ندهید. کافیست وارد این سایت شده و با اکانت اینستاگرام خود لاگین کنید.

چگونه تصاویر را تنها با اینستاگرام ویرایش کنیم اما به اشتراک نگذاریم؟ چگونه میتوانیم در اینستاگرام از شکلکهای یا Emojiها استفاده کنیم؟ تا قبل از حل این موضوع شما قادر به لایک کردن پستها، فالو و آنفالو کردن افراد، دسترسی به تنظیمات اکانت و لیست فالووئینگهای خود نخواهید بود. تگ کردن در اینستاگرام یکی از کار های واجب برای افزایش تعامل اکانت اینستاگرامی میباشد که برای انجام این کار باید نام کاربری یا ای دی اکانت مقابل را در زیر پست یا استوری ای که قصد دارید در اینستاگرام اشتراک گذاری کنید قرار دهید ، شما به راحتی میتوانید دوستان یا هرکسی را که در اینستاگرام وجود دارد را در زیر پست هایتان تگ کنید هیچ فرقی نیز نمیکند که پستتان ویدیو باشد یا به صورت تصویری در هر صورت این امکان برای شما وجود دارد شما وقتی شخصی را تگ کنید هر کس که دوست داشت فقط میتواند با لمس نام کاربری درج شده وارد پیج طرف شود و اگر دوسست داشت ان شخص را دنبال کند و.

در اینستاگرام چیزی تحت عنوان پیج وجود ندارد و در واقع میتوانید مانند روال ساخت یک اکانت عادی صفحهای به عنوان یک پیج باز کنید. برای اینکار میتوانید از کیبردهای دارای شکلکها مانند Google Keyboard، Kii Keyboard و یا Swiftkey استفاده کنید. پس از نصب کیبرد باید با مراجعه به تنظیمات اندروید در بخش Language and Keyboard یا “زبان و ورودی” کیبرد نصب شده را فعال کنید. برای چت کردن با کاربران اینستاگرام چه میتوان کرد؟

چه کنیم تا هر کسی قادر به دیدن تصاویرمان نباشد؟ شاتاوت به چه معناست و چگونه میتوانیم فردی را شاتاوت کنیم؟ اینستاگرام به صورت پیشفرض اجازه ذخیره تصاویر را به شما نمیدهد اما از آنجایی که به هر حال تصاویر هنگام به اشتراکگذاری تا اندازه 612 در 612 پیکسل کوچک میشوند اگر از گوشیهای با وضوح 720p به بالا استفاده میکنید میتوانید از صفحه اسکرینشات بگیرید و قسمت مورد نظر را جدا کنید. دومین ایکون صفحه ی اینستاگرام صفحه ی جست و جو میباشد که شما میتوانید هرچه دوست دارید را در این قسمت تماشا کنید و همچنین مهم ترین قسمت این ایکون صفحه ی اکسپلور میباشد مهم ترین قسمت یک پیج انستاگرام بهش اکسپلور یا صفحه ی جهانی آن میباشد شما دراین قسمت میتوانید پست های زیادی از جمله ویدیو و تصویر را به صورت کاملا رایان تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید