آموزش جامع اینستاگرام ( صفر تا صد تمامی ترفند ها ) – Ir.کارینا

در این مقاله سعی کردیم شما را با آموزش جامع اینستاگرام کاملا حرفه ای و مدرن آشنا سازیم اینستاگرام حدودا ۹ یا حتی ۱۰ سال است که تاثیر زیادی روی زندگی کاربران گذاشته است چه ما قبول داشته باشیم و چه نداشته باشیم اینستاگرام زندگی خیلی هارا تغییر داده بعضی هارا پول دار کرده و برای بعضی ها یک شغل پول ساز بوده بعضی هارا معتاد خود کرده که واقعا از همه چی زده اند و فقط فکر و خیال اینستاگرام شده اند این به شما بستگی دارد که چطور می خواهید از این فرصتی که پیش روی شماست نهایت استفاده را ببرید.

جز فالوور های خود قرار دهد تگ کردن برای معرفی افراد در اینستاگرام بسیار کار ساز است سعی کنید حتما برای یک بار هم که شده از این قابلیت جذاب اینستاگرام استفاده کنید. بیایید هر سناریو را مرور کنیم.اگر حساب کاربری شما خصوصی است ، برنامه اینستاگرام خود را باز کنید و روی نماد نمایه در پایین کلیک کنید ، نمادی که شبیه یک شخص است. در اینستاگرام گاهی با فالو کردن یک فرد یا کامنت گذاشتن در زیر یک عکس، با صفحهی سفیدی رو به رو خواهید شد که بعد از گذشت چند ثانیه پیغام Security Code (کد امنیتی)را به شما نمایش میدهد و از شما درخواست وارد کردن شماره موبایل را خواهد داشت تا با ارسال کد فعالسازی، اکانت شما را تایید کند.

با ویژگی فالو کردن هشتگ، میتوانید بدون نیاز به فالو کردن اکانتها و افراد، تنها پستهایی که با هشتگ مورد نظر منتشر میشوند را در اختیار داشته باشید. در کنار عکسها و ویدیوهایی که ممکن است علاقه به دانلود کردن آن داشته باشید، متنهایی نیز در اینستاگرام وجود دارند که ممکن است خواستار ذخیرهی آن یا حتی استفاده از آن در شبکههای دیگر باشید. با استفاده از نکاتی که به شما گفتیم می توانید در این شبکه اجتماعی حضور داشته باشید و پیشرفت کنید.امید واریم این مقاله تا حد ممکن برای شما عزیران به درد بخور باشد اگر در این زمینه سوال داشتید میتوانید از طریق نظرات همین صفحه با ما در میان بگذارید ما نیز سعی خواهیم کرد در کمترین زمان ممکن پاسخ گوی شما عزیزان باشیم ما منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم.

وقتی از برگه کاوش استفاده می کنید ، به شما امکان می دهد پست های افراد غیر از افرادی را که دنبال می کنید مرور کنید ، از داده های مکان می توان برای نشان دادن محتوای مرتبط تر به شما استفاده کرد.اما از داده های موقعیت مکانی شما می توان برای متناسب سازی تبلیغات با شما و نه فقط در اینستاگرام استفاده کرد – داده ها به نمایه فیس بوک شما متصل هستند.

دیدگاهتان را بنویسید