آموزش جامع اینستاگرام ( صفر تا صد تمامی ترفند ها ) – Ir.کارینا

کیک یک اپلیکیشن مستقل پیامرسان مانند واتساپ و دیگر اپلیکیشنهای مشابه است که برای ثبت نام یا یافتن دوستان به شماره نیازی ندارد و ارتباط از طریق آیدی صورت میگیرد. مانند تصویر سمت چپ عکس بالا وارد ان صفحه خواهید شد که میتوانید نام . در این مقاله سعی کردیم شما را با آموزش جامع اینستاگرام کاملا حرفه ای و مدرن آشنا سازیم اینستاگرام حدودا ۹ یا حتی ۱۰ سال است که تاثیر زیادی روی زندگی کاربران گذاشته است چه ما قبول داشته باشیم و چه نداشته باشیم اینستاگرام زندگی خیلی هارا تغییر داده بعضی هارا پول دار کرده و برای بعضی ها یک شغل پول ساز بوده بعضی هارا معتاد خود کرده که واقعا از همه چی زده اند و فقط فکر و خیال اینستاگرام شده اند این به شما بستگی دارد که چطور می خواهید از این فرصتی که پیش روی شماست نهایت استفاده را ببرید.

چگونه نظراتمان را روی تصاویر دیگران ویرایش یا حذف کنیم؟ از آنجا ، آنها می توانند درخواست کنند که شما را دنبال کنند ، و شما باید درخواست آنها را تأیید کنید تا آنها عکس ها یا داستان های شما را ببینند. فراموشی رمز اینستاگرام یکی از اساسی ترین مشکلات کاربران امروزی بوده است که کابران پس از ان که فالوور هایی را برای خود جمع اوری کردند متوجه این میشوند که رمز عبوری خود را فراموش کرده اند و این منجر به این میشود که کاربری اکانت خود را پاک کرده تا دوباره ان را نصب کند اما این راه چاره نیست اگر شما رمز عبور خود را فراموش کرده اید ولی به اکانت خودتان دسترسی دارید راه کار برای این نوع فراموشی ها بسیار اسان بوده ولی اگر دسترسی به اکانت خود را ندارید پس از فراموشی رمز این راه کار کمی مشکل تر است که در ادامه ی دوره ی آموزش جامع اینستاگرام صفر تا صد بیشتر اشاره میشود.

پس از مدتی دیگر قادر به لایک تصاویر یا فالو کردن افراد نیستم. احتمالاً در مدت کوتاهی بیش از حد تصاویر را لایک کرده یا افراد زیادی را فالو کردهاید و از طرف اینستاگرام محدود شدهاید. از اپلیکیشن کمکی InstaFollow برای اندروید یا Followers For Instagram برای آیفون کمک بگیرید.

اینستاگرام (Instagram) یک اپلیکیشن و یک شبکه اجتماعی موبایلی است که برای به اشتراک گذاری عکسها و فیلمهای کوتاه به کمک گوشیهای هوشمند طراحی شده است. از طریق وبسایت تنها امکان مشاهده تصاویر وجود دارد و قادر به قرار دادن عکس نخواهید بود. اولین بخش اینستاگرام که بنده در آموزش جامع اینستاگرام به آن پرداخته ام اولین بخش یک پبج اینستاگرامی صفحه ی خانه یا home page ان صفحه میباشد این صفحه برای همه ی کاربران اینستاگرام وجود دارد ینی کاربری وجود نخواهد داشت که چنین صفحه ای را در پیج خودش نداشته باشد در این صفحه پست و استوری های فالوور هایتان برای شما منتشر خواهند شد شما در این صفحه قادر هستید فالوور یا دنبال کنندگان خود را بسنجید که چگونه فالوور هایی هستند آیا آنان نیز شما را دنبال کرده اند شما در این صفحه میتوانید برای دنبال کنندگان خود کامنت بگذارید و پست هایشان را لایک کنید همچنین بخش اصلی ینی بخش استوری نیز در این صفحه قرار دارد که از طریق همین صفحه میتوانید به قابلیت جذاب اینستاگرام ینی استوری پی برده و برای دیگران استوری بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید