آموزش جامع اینستاگرام ( صفر تا صد تمامی ترفند ها ) – Ir.کارینا

مهم ترین بخش برای افزایش فالوور یک پیج اینستاگرام بخش اکسپلور میباشد شما با بردن پست خود در اکسپلور به راحتی میتوانید فالوور های رایگانی دریافت کنید.این گزینه را جدی بگیرید زیرا بخش مهم اینستاگرام میباشد همچنین پیشنهاد میکنم از صفحه ی نحوه ی ورود به صفحه اکسپلور اینستاگرام دیدن کنید.

کافی است اینستاگرام را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید و با مراجعه به بخش Live Video بهصورت زنده ویدیو پخش کنید. برای اینکار کافی است به بخش جستجوی هشتگها بروید و هشتگ مورد نظر خود را جستجو کنید. آن را لمس کنید تا هشتگ مورد نظر به لیست فالویینگهای شما اضافه شده و پستهای برگزیدهی مربوط به آن در صفحهی فید خانگی شما ظاهر شوند. چگونه میتوانیم در اینستاگرام از شکلکهای یا Emojiها استفاده کنیم؟ فیسبوک و اینستاگرام همچنان می توانند با استفاده از سایر اطلاعات ، از جمله آدرس IP و اتصال WiFi ، مکان شما را بیاموزند ، اما لغو مجوزهای GPS صحت داده های تحویل داده شده را محدود می کند.

اینستاگرام به صورت پیشفرض اجازه ذخیره تصاویر را به شما نمیدهد اما از آنجایی که به هر حال تصاویر هنگام به اشتراکگذاری تا اندازه 612 در 612 پیکسل کوچک میشوند اگر از گوشیهای با وضوح 720p به بالا استفاده میکنید میتوانید از صفحه اسکرینشات بگیرید و قسمت مورد نظر را جدا کنید. شاید تا به حال برایتان بارها پیش آمده باشد که قصد داشته باشید از یک پیج در اینستاگرام دیدن کنید ولی بد از آن که به سختی آن پیج را پیدا کردید شاهد این هستید که آن پیج خصوصی بوده و دیگر قادر به دیدن پست و استوری هایش نیستید مگر این که جز فالوور های ان پیج باشید زیر اگر بدانید پیج هایی که به صورت خصوصی یا بسته هستند برای فالوور هایشان دیگر بسته نیست ولی با وجود غیر از بحث فالو کردن راهکار های دیگری نیز وجود دارد که جدا از برنامه ی اینستاگرام میباشد ینی شما به راحتی با استفاده از چنین برنامه هایی که وجود دارد میتوانید وارد اکانت شخصی یک کاربر شده و حتی به راحتی قادر به دانلود پروفایلش هستید برای این منظور پیشنهاد میکنم ابتدا وارد صفحه ی چگونه وارد پیج خصوصی دیگران شویم وب سایت ما شده و بعد از خواندن این مقاله برنامه هایی که نام برده شده را به راحتی از طریق همین سایت دانلود کرده و وارد اکانت های شخصی در اینستاگرام شوید اگر به دنبال این هستید که چگونه باید وارد یک اکانت یا پیج شخصی شد پیشنهاد میکنیم حتما از این صفحه دیدن کنید.

کار مشابهی را با ارسال تصویر به صورت Direct برای دنبالکنندگانتان نیز میتوانید انجام دهید. تصویر در پوشه Instagram گوشی ذخیره شده است. احتمالاً به علت لایک و فالو کردن زیاد در مدت زمان کم یا دلایل دیگر از طرف اینستاگرام بلاک شدید ولی علت اصلی مشکل ایجاد شده در همان صفحه سفید است که صفحه مورد نظر دیر باز میشود و در اکثر موارد به علتسرعت پایین اینترنت اصلاً باز نمیشود پس یا باید صبر کنید و یا روشهای دیگر برای تغییر آیپی را امتحانکنید!

دیدگاهتان را بنویسید