آموزش جامع اینستاگرام ( صفر تا صد تمامی ترفند ها ) – Ir.کارینا

اینستاگرام برای فروش محصولاتی که به خوبی عکس می گیرند ایده آل است امروزه کاربران بسیار زیای وجود دارد که در امد بیش از ده ها میلیون در ماه را فقط با اینستاگرام دارند اینان نیز یک روزی همانند شما هیچ کسب و کاری نداشته اند و به دنبال شغلی ایده ان بوده اند تا بتوانند برای خود یک و کسب درامد برپا کنند تا این که به اینستاگرام رسیده اند ما در این بخش از آموزش جامع اینستاگرام ابتدا به شما کسب درآمد را مطرح کردیم زیرا امروزه خیلی از افراد جامع بیکار بوده و به دنبال یک شغل ایده عال هستند که بنده پیشنهاد میکنم مقاله ی زیر را فقط با یک کلیک مطالعه کنید تا به راحتی برای خود یک شغل خوبی پیدا کنید و از بیکاری و بی پولی به راحتی خلاص شوید.

بیایید هر سناریو را مرور کنیم.اگر حساب کاربری شما خصوصی است ، برنامه اینستاگرام خود را باز کنید و روی نماد نمایه در پایین کلیک کنید ، نمادی که شبیه یک شخص است. اگر ریپورت درست و صحیح باشد تیم پشتیبانی اینستاگرام به تشخیص خود اکانت شخص خاطی را مسدود خواهند کرد.

امتیاز این شبکه توسط شرکت فیسبوک خریداری شده است و همانند فیسبوک (Facebook) یا توییتر (Twitter)، هر کسی میتواند در این شبکه اجتماعی یک حساب کاربری داشته باشد و برای خود یک پروفایل ایجاد کند ما در این بخش با آموزش جامع اینستاگرام به طور کاملا جامع و حرفه ای سرکار خواهیم داشت و مشخص خواهیم کرد آموزش جامع اینستاگرام چیست و منظور با ما چیست.

مدتی هست که نمیتوانم لایک یا فالو کنم و موقع لایک و فالو کردن یک صفحه سفید باز میشود؟ البته از آنجایی که سرعت ارسال پستها در هشتگهای مختلف ثانیهای است، اینستاگرام این ویژگی را فقط به Top Postsها اختصاص داده تا صفحه فید شما صرفا با هر پستی که شامل آن هشتگ بود بیش از حد شلوغ نشود. در این بخش مشخص کنید که قصد ثبت نام با ایمیل را دارید یا شماره ی موبایل. در گذشته کاربران نمیتوانستند ویدیو های طولانی به اشتراک بگذارند و این برای کاربران اینستاگرام واقعا مشکل بزرگی محصوب میشد ولی با مرور زمان این امکان نیز برای اینستاگرام اضافه شد تا کاربران بتوانند ویدیو هایی به اشتراک بگذارند که از یک دقیقه بیشتر باشد و این کار برای انانی که در ضمینه ی کسب درامد از اینستاگرام فعالیت دارند خوب شود زیرا به راحتی میتوانند از کسب و کار خود تبلیغ کنند اینستاگرام در روزهای اخیر از قابلیت IGTV اینستاگرام رونمایی کرده و هدف از آن، ایجاد کردن یک چیزی مانند تلویزیون است.

دیدگاهتان را بنویسید