آموزش جامع اینستاگرام ( صفر تا صد تمامی ترفند ها ) – Ir.کارینا

اینستاگرام به صورت پیشفرض اجازه ذخیره تصاویر را به شما نمیدهد اما از آنجایی که به هر حال تصاویر هنگام به اشتراکگذاری تا اندازه 612 در 612 پیکسل کوچک میشوند اگر از گوشیهای با وضوح 720p به بالا استفاده میکنید میتوانید از صفحه اسکرینشات بگیرید و قسمت مورد نظر را جدا کنید. یکی دیگر از بخش های مهم که در مقاله ی آموزش جامع اینستاگرام به ان پرداخته ایم حذف اکانت میباشد اگر به هر دلیل ممکنی دوست داشتید اینستاگرام برای همیشه از زندگی خود پاک کنید میتوانید از امکانای مانند حذف دائم یا حذف موقت استفاده کنید این امر که باید از طریق نسخه وب اینستاگرام صورت بگیرد به ۲ شکل در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

بعد از انتخاب این گزینه، اینستاگرام ابتدا کانکشن شما را بررسی میکند و سپس بعد از ثانیه شماری کوتاه، پخش زندهی ویدیوی شما را آغاز خواهد کرد. اکنون رسیدیم به قسمت جذاب دیگر آموزش جامع اینستاگرام که بحث فونت و تغییر فونت فارسی اینستاگرام میباشد قطعا تا به حال پیج های زیادی را در اینستاگرام دیده اید مخصوصا اینفلوئنسرها که فونت و طرز نوشتن متن های پیجتان با بقیه پیج ها بسیار فرق میکند و صد در صد از خود پرسیده اید که چگونه فونت آنان با ما فرق دارد و ما نیز چگونه میتوانیم فونت پیجمان را تغییر دهیم و از فونت های جذاب دیگر برای پیجمان استفاده کنیم استفاده از فونتهای جذاب راهی است که اکانتهای مختلف برای نشان دادن خلاقیت و خاص بودن برند خود استفاده میکنند به نوعی میتوان گفت فونتها میتوانند مشخص کننده و معرف برند شما باشند.

چطور میتوان متوجه شد چه کسی از صفحه ما بازدید کرده است؟ چگونه میتوان وقتی کسی ما را Unfollow کرد متوجه شویم یا بدانیم چه کسانی ما را متقابل فالو نمیکنند؟ چه فعالیتهایی باعث بلاک شدن و محدود شدن اکانت میشود؟ بخش Private Acc نیز حالت خصوصی را برای اکانت شما فعال میکند که در این حالت باقی کاربران برای دیدن پستها و لیست فالوهای شما ابتدا باید درخواست دوستی ارسال کنند و بعد از قبول درخواست توسط شما، قادر به مشاهدهی پروفایلتان خواهند بود. در اینستاگرام شما برای ثبت نام نه به شماره تلفن و نه به ایمیل نیاز ندارید و بدون این موارد هم می توانید به سادگی هرچه تمام تر عضو اینستاگرام شوید.

فیسبوک و اینستاگرام همچنان می توانند با استفاده از سایر اطلاعات ، از جمله آدرس IP و اتصال WiFi ، مکان شما را بیاموزند ، اما لغو مجوزهای GPS صحت داده های تحویل داده شده را محدود می کند. از آنجا ، آنها می توانند درخواست کنند که شما را دنبال کنند ، و شما باید درخواست آنها را تأیید کنید تا آنها عکس ها یا داستان های شما را ببینند. اگر این ویژگی برای شما فعال باشد، در انتهای منوی تنظیمات اینستاگرام گزینه ای تحت عنوان Add Account مشاهده خواهید کرد که می توانید با استفاده از آن، اکانت های دیگر خود را (تا سقف ۵ اکانت) به اینستاگرام اضافه کنید و بدون نیاز به نصب نسخه های جداگانه، بین اکانت های خود سوئیچ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید