آموزش جامع اینستاگرام ( صفر تا صد تمامی ترفند ها ) – Ir.کارینا

اگر این ویژگی برای شما فعال باشد، در انتهای منوی تنظیمات اینستاگرام گزینه ای تحت عنوان Add Account مشاهده خواهید کرد که می توانید با استفاده از آن، اکانت های دیگر خود را (تا سقف ۵ اکانت) به اینستاگرام اضافه کنید و بدون نیاز به نصب نسخه های جداگانه، بین اکانت های خود سوئیچ کنید. در هر بخش با وارد کردن اطلاعات حقیقی یا غیرحقیقی می توانید عضو اینستاگرام شوید.

چگونه اکانت خود را در اینستاگرام غیرفعال/حذف کنیم؟ یکی دیگر از شاخه های آموزش اینستاگرام قسمت لایو اینستاگرام میباشد به کمک ویژگی جذاب لایو ویدیو، میتوانید بهصورت زنده برای فالوور های خود ویدیو پخش کنید. ما قصد آموزش جامع اینستاگرام را به طور کامل برای کاربران عزیز اموزش دهیم که در اولین مرحله خواهیم پرداخت به ثبت نام در اینستاگرام که یکی از راحت ترین عضویت های موجود در اپلیکیشن های اجتماعی است. اگر از قبل شماره یا ایمیلی در اکانت خود ثبت نکردهاید متاسفانه راهی برای بازگشت اکانت شما وجود نخواهد داشت پس توجه داشته باشید که ایمیل بسیار مهم است پس قبل ان که اکانتی بسازید باید اکانت خود را در ایمیل فعال کرده تا در بعد دچار مشکل نشوید.

دسترسی به اینباکس دایرکت مسیح به این صورت است که در صفحهی اصلی برنامه و در منوی بالا، باید آیکون مربوط به دایرکت مسیج (موشک) را لمس کنید تا وارد اینباکس یا همان صندوق چت ها شوید. به محض آغاز پخش زنده، نوتیفیکیشنی برای فالوورهای شما ارسال خواهد شد و آنها را از پخش زندهی شما با خبر خواهد کرد و این را باید بدانید که این لایو برای کسانی ارسال خواهد شد شما را فالوو(دنبال) کرده باشند و سپس یک نوع امکانات دیگر دارد برای این که بتوانید لایو دو نفره داشته باشید که در این صورت وقتی شما لایوی را پخش کنید برای کسانی که وارد این فیلم شوند یک درخواست میرود به طور خودکار که با تایید طرف مقابل لایو دونفره خواهد شد.

سپس میتوانید تمام یا قسمتی از تصاویرتان را به صورت یک فایل زیپ دانلود کنید. چگونه در اینستاگرام به جای عکس، متن و نوشته قرار دهیم؟ امروزه دانلود برای کاربران اینستاگرام یک مشکل بزرگ و اساسی ساخته است زیرا همانند تلگرام و یا وات ساپ کاربران قادر نیستند پست هایی که دوست دارند را از طریق خود برنامه دانلود نماییند و این یک مشکل ساز شده است ولی راهکار و روش هایی وجود دارد که به راحتی میتوانید هرچه در اینستاگرام وجود دارد را اعک از ویدیو ، عگی ، کپشن ، استعوری و . آن را لمس کنید تا هشتگ مورد نظر به لیست فالویینگهای شما اضافه شده و پستهای برگزیدهی مربوط به آن در صفحهی فید خانگی شما ظاهر شوند.

دیدگاهتان را بنویسید