آموزش جامع اینستاگرام ( صفر تا صد تمامی ترفند ها ) – Ir.کارینا

برای این کار کافی است تا بعد از دانلود OGinstagram به پست مورد نظر مراجعه، و روی آیکون کامنت، در زیر هر پست لمس کنید تا به صفحهی کامنتها منتقل شوید. یکی دیگر از مهم ترین بخش های آموزش جامع اینستاگرام بحث استوری میباشد امکان دانلود استوری ها بهطور پیشفرض در اینستاگرام وجود ندارد و برای این موضوع به ناچار باید از ابزارهای جانبی، یا اینستاگرام مودشده استفاده کرد. این عکسها و ویدیوها به ترتیب انتخاب شده و در پست شما به نمایش گذاشته میشوند. ۳ – از قسمت گالری و پوشه عکسهای دوربین یا پوشته ی دلخواه خود، حداکثر تا ۱۰ عکس یا ویدیو انتخاب کنید تا به پست شما افزوده شود.

برای اینکار باید از دایرکت مسیج استفاده کنید تا بتوانید بهصورت متنی یا ارسال عکس و ویدئو، با دوستان خود بهصورت دو نفره گفتگو کنید. اینستاگرام از شماره تلفن استفاده می کند تا بتوانید راحتتر در سیستم عامل پیدا شوید.بنابراین اگر نمی خواهید کسی با استفاده از شماره تلفن شما حساب خود را پیدا کند ، فقط قسمت را خالی بگذارید. یکی دیگر از قابلیت های فوق العاده جذاب اینستاگرام این است که هرکاربری به راحتی میتواند بفهمد کدام شماره برای کدام پیج است و به راحتی مخاطبان خود را در اینستاگرام پیدا کند یکی دیگر از بخش آموزش جامع اینستاگرام که یک ترفند بسار جالب است بحث شماره تلفن مخاطبین اینستاگرام میباشد کاربران از این طریق مانند آب خوردن میتوانند بفهمند که شماره ای که در تلفن خود دارند متعلق به کدام پیج است همانطور ک میدانید ارتباط گرفتن مردم با کاربران کل شبکه ی اجتماعی یکی از اهداف بزرگ کاربران در فضای مجازی میباشد پیدا کردن شماره تلفن نه تنها در اینستاگرام امکان پذیر است بلکه در شبکه های اجتماعی دیگر همچنون فیسبوک ، توییتر و .

شاید تا به حال برایتان بارها پیش آمده باشد که قصد داشته باشید از یک پیج در اینستاگرام دیدن کنید ولی بد از آن که به سختی آن پیج را پیدا کردید شاهد این هستید که آن پیج خصوصی بوده و دیگر قادر به دیدن پست و استوری هایش نیستید مگر این که جز فالوور های ان پیج باشید زیر اگر بدانید پیج هایی که به صورت خصوصی یا بسته هستند برای فالوور هایشان دیگر بسته نیست ولی با وجود غیر از بحث فالو کردن راهکار های دیگری نیز وجود دارد که جدا از برنامه ی اینستاگرام میباشد ینی شما به راحتی با استفاده از چنین برنامه هایی که وجود دارد میتوانید وارد اکانت شخصی یک کاربر شده و حتی به راحتی قادر به دانلود پروفایلش هستید برای این منظور پیشنهاد میکنم ابتدا وارد صفحه ی چگونه وارد پیج خصوصی دیگران شویم وب سایت ما شده و بعد از خواندن این مقاله برنامه هایی که نام برده شده را به راحتی از طریق همین سایت دانلود کرده و وارد اکانت های شخصی در اینستاگرام شوید اگر به دنبال این هستید که چگونه باید وارد یک اکانت یا پیج شخصی شد پیشنهاد میکنیم حتما از این صفحه دیدن کنید.

کافی است به Edit Profile رفته و شماره تلفن یا ایمیل خود را در اکانت ثبت کرده و توسط “لینک/کد” فعالسازی آن را تأیید کنید. این ویژگی به خصوص برای افراد مشهور میتواند بسیار مفید و جذاب باشد. همانطور که میدانید امروزه کاربران بسیار زیادی در زمینه ی اینستاگرام وجود دارد که از استوری استفاده میکنند ینی ممکن آنان ماه ها د طول بکشد در اینستاگرام پستی منتشر نکنند ولی بدون استوری برایشان نشدنی میباشد به همین دلیل است که امروزه استوری بین کاربران اینستاگرام بسیار جذاب شده و همه از آن استفاده میکنند ولی یک عیبی که در اینستاگرام وجود دارد این که است که هیچ استوری ای در اینستاگرام برای همیشه باقی نمیماند مهم ترین بخش آموزش جامع اینستاگرام بخش هایلایت استوری های اینستاگرام میباشد شما با هایلایت کردن استوری هاییتان پیجتان را برای بقیه کاربران جذاب میکنید و همچنین اگر از اینستاگرام برای درآمد زایی استفاده میکنید حتما این کار را انجام دهید اگر هیچ اطلاعاتی در مورد هایلایت کردن استوری ها ندارید پیشنهاد میکنم به صفحه ی کا با موضوع هایلایت کردن اینستاگرام مراجعه کنید ما در این صفحه شما را به صورت ۰ تا ۱۰۰ آشنا کرده ایم و دیگر هیچ مشکلی برایتان وجود نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید