آموزش جامع اینستاگرام ( صفر تا صد تمامی ترفند ها ) – Ir.کارینا

این بخش مربوط به پست کردن عکس یا ویدئوی جدید در پروفایل شما است به این معنا که میتوانید در همان لحظه اقدام به عکاسی یا فیلمبرداری کنید و بعد از اعمال افکتهای مورد نظر، آن را منتشر کنید. نیز امکانش وجود دارد اکنون اگ قصدتان برای پیدا کردن شماره های مورد نظر محکم است پیشنهاد میکنم به صفحه ی پیدا کردن پیج اینستا از طریق شماره تلفن حتما یک سری بزنید زیرا در این مقاله راهکار هایی آمزش داده شده است که به راحتی میتوانید مخاطبین خود را در اینستاگرام پیدا کنید پس پیشنهاد میکنم هرگز این فرصت را از دسن ندهید.

کافی است به Edit Profile رفته و شماره تلفن یا ایمیل خود را در اکانت ثبت کرده و توسط “لینک/کد” فعالسازی آن را تأیید کنید. تفاوت این است که در حالت حذف موقت (Deactive) میتوانید هر زمان که دوست داشتید با ورود دوباره به اکانت، اکانت خود را مجدد فعال کنیدولی در حذف دائم دیگر اماکن بازگشت نخواهیدداشت و باید از نام و ایمیل جداگانه ای استفاده کنید برای اطلاعات بیشتر در مورد حذف های دائم و موقت میتوانید مقاله ی آموزش حذف اکانت اینستاگرام را مطالعه بفرمایید. با ویژگی فالو کردن هشتگ، میتوانید بدون نیاز به فالو کردن اکانتها و افراد، تنها پستهایی که با هشتگ مورد نظر منتشر میشوند را در اختیار داشته باشید.

برای اینکار کافی است به بخش جستجوی هشتگها بروید و هشتگ مورد نظر خود را جستجو کنید. انکار بروید. (این دستورالعمل ها برای Google Pixel است ؛ ممکن است در بعضی از دستگاه ها کمی متفاوت باشد. سپس زمانی که در صفحهی فیدها هستید روی آیکون دوربین در بالای صفحه لمس کنید تا به دوربین منتقل شوید. در همین بخش گزینهای نیز وجود دارد که با کلیک بر روی آن، به گالری گوشی منتقل خواهید شد. با انجام اینکار مانند همیشه تمام پستها شامل آن هشتگ را مشاهده خواهید کرد با این تفاوت که در بالای صفحه، گزینهای برای فالو کردن آن هشتگ وجود دارد.

در کنار عکسها و ویدیوهایی که ممکن است علاقه به دانلود کردن آن داشته باشید، متنهایی نیز در اینستاگرام وجود دارند که ممکن است خواستار ذخیرهی آن یا حتی استفاده از آن در شبکههای دیگر باشید. اما همانند عکسها و ویدیوها، اینستاگرام برای کپی متن پستها نیز امکانی مهیا نکرده است و کاربران مجبور به استفاده از نسخهی مودشدهی اینستاگرام (OGinstagram) خواهند بود. این عکسها و ویدیوها به ترتیب انتخاب شده و در پست شما به نمایش گذاشته میشوند. برای ارسال پیام دایرکت به افراد نیز کافی است به پیج آن ها رفته و با لمس سه نقطه در بالای صفحه، گزینهی Send Message را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید