آموزش جامع اینستاگرام ( صفر تا صد تمامی ترفند ها ) – Ir.کارینا

برای شاتاوت کردن میتوانید از صفحه اینستاگرام فرد مورد نظر عکس گرفته و یا تصویر پروفایل او را قرار دهید و نام او را بر روی عکس (همانطور که در بالا گفته شد) تگ کنید و در توضیحات از دوستان و دنبالکنندگان خود بخواهید او را نیز Follow کنند. شاتاوت به چه معناست و چگونه میتوانیم فردی را شاتاوت کنیم؟ چگونه میتوانیم در اینستاگرام از شکلکهای یا Emojiها استفاده کنیم؟ به اینستاگرام به کار میرود که علاوه بر مزیت آن در بازیابی رمزعبور، میتوان با استفاده از آن پستهای ارسال شده را نیز بین اکانتها همگامسازی کرد. برای مثال یک بازیگر میتواند با تعیین وقت قبلی، در ساعتی خاص اقدام به پخش ویدیوی زنده کند و علاوه بر صحبت با طرفدارانش، بهصورت همزمان کامنتها را نیز مشاهده و پاسخ دهد.

اینستاگرام برای این کار سرویس Instaport را پیشنهاد میدهد. ما قصد آموزش جامع اینستاگرام را به طور کامل برای کاربران عزیز اموزش دهیم که در اولین مرحله خواهیم پرداخت به ثبت نام در اینستاگرام که یکی از راحت ترین عضویت های موجود در اپلیکیشن های اجتماعی است. برای ارسال پیام دایرکت به افراد نیز کافی است به پیج آن ها رفته و با لمس سه نقطه در بالای صفحه، گزینهی Send Message را انتخاب کنید. اینستاگرام قابلیت چت کردن ندارد اما میتوانید از سرویس InstaMessage (آیفون / اندروید) به دنبال دوستان خود بگردید و با آنها گفتگو کنید و یا تصاویر مورد نظر خود را با توضیحات و به صورت خصوصی با دایرکت ارسال کنید.

چگونه تصاویر را به صورت کامل قرار دهیم؟ استاندارد اینستاگرام تصاویر مربعی با نسبت 1:1 است و بهتر است از دوربین خود اینستاگرام استفاده کنید؛ اما در صورتی که قصد دارید عکسی مستطیلی را به صورت کامل قرار دهید از برنامههایی نظیر No Crop (اندروید / آیفون) یا InstaSize (اندروید / آیفون) استفاده کنید تا تصویر کوچک شده و در مربعی سفید یا مشکی قرار بگیرد و سپس آن را در اینستاگرام وارد کنید. این گزینه برای زمانی مناسب است که قصد اشتراکگذاری عکس یا ویدئویی از کارت حافظه را داشته باشید. Kik را میتوانید از گوگلپلی یا بازار برای اندروید یا اپاستور آیفون دانلود کنید.

برای اینکار میتوانید از کیبردهای دارای شکلکها مانند Google Keyboard، Kii Keyboard و یا Swiftkey استفاده کنید. کار مشابهی را با ارسال تصویر به صورت Direct برای دنبالکنندگانتان نیز میتوانید انجام دهید. کیک یک اپلیکیشن مستقل پیامرسان مانند واتساپ و دیگر اپلیکیشنهای مشابه است که برای ثبت نام یا یافتن دوستان به شماره نیازی ندارد و ارتباط از طریق آیدی صورت میگیرد. برخی ISPهای داخلی اتصال اینستاگرام را محدود یا قطع کردهاند و ممکن است مشکل از انواع تحریمهای داخلی یا خارجی باشد که همگی با آن آشنایی داریم!

دیدگاهتان را بنویسید