آشنایی با روانشناسی رنگ صورتی و نارنجی

از آنجایی که رنگ به شدت با زنانگی ارتباط دارد، گاهی اوقات رنگ با کیفیتی که اغلب به عنوان زنانه شناخته می شود، مانند نرمی، مهربانی، پرورش و محبت، متمایز می شود. اگر از صورتی در کنار رنگهای خنثی مانند سیاه، سفید یا خاکستری استفاده میکنید، با افزودن چند المان طلایی یا مسی جلوهای باشکوه به فضای اتاق بدهید.

زیبایی چشمگیر انواع رنگ صورتی در کنار رنگ خنثی و مات طوسی چند برابر شده و استایل جدیدی را به فضای منزل میبخشد. به عنوان مثال ، شیک و شیک ، زرق و برق ، سبک باربی درست در سایه های صورتی رنگ در اتاق خواب شرط بندی می کنید. اضافات صورتی با مرواریدهای سبک و سایه های نقره ای دیوارها و همچنین در ترکیب با رنگهای بنفش تیره و آلو بسیار مناسب است. روسری خاکستری حجیم با نوارهای صورتی سیاه و تیره کمتر از نظر ارگانیکی درک نمی شود.

با این حال ، در اتاق خواب شما نمی توانید برداشت از اشباع کلی را بیش از حد بار کنید ، بهتر است رنگ های تار و تار انتقالی طیف گرم را انتخاب کنید. این رنگ رمانتیک های غیرقابل تصور ، رویاپردازان و رویاپردازان است ، از این رو این عبارت – برای دیدن جهان از طریق عینک های صورتی است. این امر در مورد ترکیب سایه های فضای داخلی اتاق خواب صورتی و درک عمومی در محدوده عمومی صدق می کند.

جامعه رنگ صورتی را کاملاً زنانه می داند ، اما پیراهن های صورتی و بنفش اغلب برای مردان در لباس های طراح برای مردان ارائه می شود. با توجه به اینکه صورتی رنگی غیر طیفی است ، یعنی “هفت” رنگین کمان در آن گنجانده نشده است ، می توان ادعا کرد که چندان ساده و بدون ابهام نیست.

دیدگاهتان را بنویسید